skip to Main Content
+48 22 398 60 00 biuro@linetec.pl

Racupack, holenderski producent kartoniarek do produktów jednostkowych w opakowania z tektury litej jak i w opakowania zbiorcze z tektury falistej. Wieloletnie doświadczenie firmy i indywidualne podejście do klienta oraz projektów uczyniło Racupack szeroko rozpoznawanym dostawcą zarówno na runku rodzimym jak i w Europie i na Świecie.

Jako firma, Racupack radzi sobie szybko i sprawnie z wyzwaniami stawianymi przez aplikacje. Przyjmując przy tym politykę działalności pro klient, w której klienci ściśle współpracują z inżynierami od początku projektu, aż do końcowej instalacji i uruchomienia w fabryce.

Racupack jako stabilna firma z ugruntowanym zapleczem technicznym i technologicznym  sprawiła, że innowacyjność produktów jest regułą, a nie wyjątkiem. Dobrze zarządzany zespół Racupack’a i jego partnerów pomaga nie tylko osiągnąć cel klienta, ale również przeanalizować jak nowe rozwiązania techniczne mogą pomóc w poprawie procesu produkcji.

Celem firmy jest zapewnienie klientom efektywnej kosztowo i prostej w eksploatacji maszyny.

W roku 2013 grupa BluePrint Automation przejęła firmę RacuPack. Jednak ze względu na siłę marki RacuPack dalej zachowano markę jako synonim kartoniarek z załadunkiem z boku w opakowania typu Wrap Around.