Ciekawostki

Nowości techniczne:

19.11.2014

RacuPack i BluePrint Automation dostarczyły pierwsze kartoniarki do opakowań Wrap Arround z załadunkiem opakowań z wykorzystaniem delta robotów.

UVA Packaging zaprezentowała pakowaczkę zbudowaną dla branży mięsnej ATLA z IP 66

CSI wprowadza 2 nowe palteyzatory standartowe z serii iPAL i Smart PAL

Więcej


Dowiedz się więcej

22 398 60 00

Pn-Pt  8 - 16

Szukaj

PAKOWANIE PRODUKTÓW JEDNOSTKOWYCH

Jedną z głównych działalności jest pakowanie produktów jednostkowych. Przenosimy „gołe” produkty z przestrzeni produkcyjnej. Jeśli to konieczne, produkty są rozdzielane i rozmieszczane w uporządkowany sposób.

Świeżo wyprodukowane, wysterylizowane lub głęboko zamrożone produkty wychodzą z mroźni lub magazynu. W razie potrzeby produkty mogą być rozdzielone i odpowiednio ułożone. System wizyjny rozpoznaje produkt, określa jego dokładne położenie oraz kierunek i przesyła go do robota Delta. Chwytak robota Delta podnosi produkt i umieszcza go we właściwej pozycji na tacy termoformowanej, w kartonie lub w  na podajniku pakowaczki poziomej.
 

Co w  "Pakowaniu jednostkowym" możemy dla ciebie zrobić

Jedną z naszych głównych specjalizacji  przy pakowaniu produktów jednostkowych jest przenoszenie „gołych” (jedszcze nie zapakowanych) produktów z przestrzeni produkcyjnej


Jak działa "Pakowanie jednostkowe"

 

Produkt (właśnie wytworzony, wysterylizowany lub zamrożony) może być rozdzielany i równo rozmieszczany . W razie potrzeby produkty mogą być rozdzielone i odpowiednio ułożone. System wizyjny rozpoznaje produkt, określa jego dokładne położenie oraz kierunek i przesyła go do robota Delta. Chwytak robota Delta podnosi produkt i umieszcza go we właściwej pozycji na tacy termoformowanej, w kartonie lub na podajniku pakowaczki poziomej.

Co mogą zrobić "Roboty Delta"

Robot Delta może pakować prawie każdy typ płasko leżącego produktu bezpośrednio do pakowaczki poziomej lub tacy termoformowanej; idealny do „nie zapakowanych” produktów

Jak działają "Roboty Delta"

System Wizyjny skanuje nadchodzący produkt. Informacja o jego dokładnej pozycji i kierunku przesyłana jest do systemu sterowania robota Delta. Następnie produkt jest podnoszony i umieszczony w pojemniku. Pracując z większą prędkością robot Delta podnosi kolejno więcej produktów wkładając je do kartonów jednym ruchem do tac czy rękawa pakowaczki poziomej. Zasilany jest servo motorem i wyposażony w ultranowoczesny system sterowania i kontroli ruchu.    

Zaprojektowany tak, by zapewnić elastyczność i szeroką gamę zastosowań!


Co może zrobić  podajnik "Rainbow"


Z dużą szybkością rozdziela segreguje, pozycjonuje  i podaje produkt składowany luzem.


Jak działa podajnik "Rainbow"

Produkt luzem jest ręcznie lub automatycznie ładowany do leja podajnika, skąd jest wpuszczany do wielu odrębnie servo-napędzanych sekcji.  Tutaj produkt jest rozdzielany, pozycjonowany w jedną linię, następnie – jeśli to konieczne – odwracany w jednym kierunku (krótszą stroną) i równomiernie rozdzielany. Stąd produkt może być bezpośrednio transportowany do sekcji pakującej.

Podajnik Rainbow jest idealny dla transportu produktu luzem do wizyjnie sterowanego systemu robotów BluePrint Automation, formując produkty w pojedyncze pasmo dla następnego procesu pakowania lub łącząc produkty o wielu smakach w celu tworzenia multi-paków.

Wysoka precyzja: niedościgniona konstrukcja i elastyczność

Uniwersalność: transport szerokiej gamy produktów

Co powinieneś wiedzieć o podajnikach „Rainbow”

Prędkość:              do 220 produktów na minutę,

Produkty:              do słodyczy, batonów, karmy dla zwierząt, wyrobów piekarniczych, itp,
Konstrukcja:          malowana stal węglowa lub stal nierdzewna
Sterowanie:           Siemens
Bezpieczeństwo:    pełna ochrona i blokady