skip to Main Content
+48 22 398 60 00 biuro@linetec.pl

Firma Niverplast to rodzinna firma z Holandii, która zaczęła swoją działalność w roku 1986 od produkcji worków. Obecnie firma specjalizuje się w projektowaniu elastycznych i innowacyjnych systemów pakowania typu Bag in Box (torebka w kartonie). Jako innowacyjny dostawca Niverplast zawsze starał się patrzeć na klasyczne rozwiązania od nowej strony. Efektem tego było stworzenie innowacyjnego systemu, który opiera się o pakowanie w gotowe worki, inaczej niż pierwsze systemy tego typu oparte o formowanie worków z rękawa.

Poprzez szereg doświadczeń Niverplast może dzisiaj zagwarantować najniższe koszty pakowania typu bag in box. Co ważne, mówiąc o kompletnym koszcie nie mówimy tu wyłącznie o kosztach bezpośrednich takich jak worki i kartony, ale również codzienne elementy eksploatacji tj. jak zużycie mediów, łatwość obsługi i czas potrzebny na, regulację i przezbrojenia, koszt części zamiennych potrzebnych do właściwej pracy systemu pakowania.  

Firma posiada dzisiaj setki instalacji w takich branżach jak mrożone warzywa i owoce, mrożone mięso i ryby,  oleje i tłuszcze, opakowania, produkty sypkie, piekarnictwo, czy e-commerce. 

To co emanuje na każdym kroku z Niverplast to pasja i zaangażowanie całego zespołu w dostarczeniu najlepszego rozwiązania.  

W roku 2016 firma otworzyła swoją nową siedzibę w miejscowości Nijverdal, NL.