skip to Main Content
+48 22 398 60 00 biuro@linetec.pl

W tej grupie urządzeń posiadamy urządzenia do formowania kartonów oraz wkładania worków do kartonów. Poniżej prezentujemy maszyny serii:

  • CombiPlast
  • EasyPlast 
  • TriPlast
  • PaperBagger

CombiPlast to bardzo zwarta maszyna, która realizuje dwa etapy pracy w liniach bag in box. Formuje puste kartony oraz rozkłada w nich worki. Urządzenie pracuje z wydajnością do 15 kartonów/min. Maszyna wkłada worki bez użycia powietrza i posiada szereg opcji w celu „indywidualizacji” pod wymagania klienta.

EasyPlast, już prościej się nie da. Wolnostojąca prosta w budowie maszyna która wkłada worki do kartonów, których grubość może zaczynać się od 10 micronów. Co ważne urządzenie może aplikować worki również do innych opakowań tj. skrzynie, wiadra czy inne pojemniki. Wydajność pakowania do 25 opakowań na minutę. Podobnie jak CombPlast maszyna posiada szereg opcji w celu indywidualizacji. 

TriPlast, to jedna z najnowszych maszyn NiverPlast zgodna z rosnącym trendem sprzedaży online czyli E-Commerce lub E-Grocery. Jest to urządzenie które może napełniać opakowania typu skrzynki czy kartony trzema workami jednocześnie co daje wydajność do 54 opakowań na minutę. Tak jak zwykle, zwarta maszyna, łatwa w obsłudze i zmianie formatów, która wkłada worki bez użycia sprężonego powietrza. 

PaperBagger, to maszyna, która wyznacza kolejny trend pakowania z użyciem materiałów odnawialnych oraz sprzedażą on line. Urządzenie pozwala na wkładanie torebek papierowych do skrzyń lub kartonów z wydajnością do 14 skrzyń na minutę. Prosta budowa oraz łatwa codzienna eksploatacja.