Ciekawostki

Nowości techniczne:

19.11.2014

RacuPack i BluePrint Automation dostarczyły pierwsze kartoniarki do opakowań Wrap Arround z załadunkiem opakowań z wykorzystaniem delta robotów.

UVA Packaging zaprezentowała pakowaczkę zbudowaną dla branży mięsnej ATLA z IP 66

CSI wprowadza 2 nowe palteyzatory standartowe z serii iPAL i Smart PAL

Więcej


Dowiedz się więcej

22 398 60 00

Pn-Pt  8 - 16

Szukaj

RACUPACK


Racupack jest widącym holenderskim producentem kartoniarek zarówno do produktów jednostkowych jak i zbiorczych oraz systemów grupowania i aplikacji opakowań. Wieloletnie doświadczenie firmy i indywidualne podejście do klienta oraz projektów uczyniło Racupack szeroko rozpoznawanym dostawcą zarówno na runku rodzimym jak i w Europie i na Świecie.

Jako firma Racupack radzi sobie szybko i sprawnie wyzwaniami stawianymi przez aplikacje. Przyjmując prz tym politykę działalności pro klient, w której klienci ściśle współpracuą z inżynierami od początku projektu, aż do końcowej instalacji i uruchomienia w fabryce.

Racupack jako stabilna firma z ugruntowanym zapleczem technicznym i technologicznym  sprawiła że innowacyjność produktów jest regułą a nie wyjątkiem. Dobrze zarządzany zaspół Racupacka i jego partnerów pomaga nie tylko osiągnąć cel klienta ale również przeanalizować jak nowe rozwiązania techniczne mogą pomóc w poprawie produkcji i procesu.

Celem firmy jest nie tylko zapewnienie klientom efektywnej kosztowo i prostej w eksploatacji maszyny, ale także zapewnienie znacznej poprawy procesu pakowania.

Czyli zapewnienie maszyn, które staną się fundamentem dalszej długiej i owocnej współpracy.